باشگاه فرهنگی ورزشی کیان رفسنجان


تاریخچه

باشگاه فرهنگی ورزشی کیان در رشته ورزشی فوتبال از سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت کرد. شروع کار این باشگاه با یک تیم در رده ی بزرگسالان با سرمربیگری آقای اسماعیل ابولی بود که در مسابقات شهرستان رفسنجان شرکت نمود. این روند تا سال ۱۳۹۲ ادامه داشت که پس از فراز و نشیب فراوان باشگاه فرهنگی ورزشی کیان در سال ۱۳۹۲ مجوز رسمی فعالیت خود را از اداره ورزش و جوانان استان کرمان به مدیر عاملی آقای اسماعیل ابولی دریافت نمود. از سال ۱۳۹۲ آکادمی باشگاه فرهنگی ورزش کیان شروع به فعالیت کرد که فعالیت آن بصورت سالانه و مداوم بود و بازیکنان از سنین ۶ تا ۱۶ سال برای آموزش به این باشگاه مراجعه کردند. باشگاه فرهنگی ورزشی کیان در حوزه ی تیم داری هم فعالیت داشت، در سال ۱۳۹۳در مسابقات نونهالان استان کرمان شرکت کرد که این اولین دوره حضور یک تیم از باشگاه فرهنگی ورزشی کیان در یک تونمنت رسمی بود. در سال ۱۳۹۴ دوتیم نوجوانان و جوانان باشگاه کیان در مسابقات استان شرکت کرد که تیم نوجوانان در رده چهارم این تورنمنت قرار گرفت. همچنین تیم جوانان باشگاه فرهنگی ورزش کیان در سال۱۳۹۵ در مسابقات استان شرکت کرد. تیم های پایه ی باشگاه فرهنگی ورزشی کیان دو بازی دوستانه ی خیلی مهم با تیم های پایه ی استقلال تهران در تهران و سپاهان اصفهان در اصفهان انجام داده است. در هردوره حضور تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی کیان در تورنمنت ها ، علی رغم اینکه در کسب جام قهرمانی ناکام ماندند اما بازی های بسیار با کیفیت این تیم سبب انتخاب بسیاری از بازیکنان باشگاه فرهنگی ورزشی کیان توسط باشگاه فرهنگی ورزش صنعت مس رفسنجان شد. علی اکبر صاحبی ، علیرضا قاسمی ، علیرضا عسکری ، محمد اکبری ، ایمان رمضان زاده ، ابوالفضل طالبی ، امین طالبی ، حسین بهپور ، سید سجاد رحیمی ، مهران مرادی ، علی امیری ، ابوالفضل فاتحی ، متین موحدی و … ازجمله بازیکنانی هستند که آموزش فوتبال را در باشگاه فرهنگی ورزش کیان شروع کردند و توسط باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان انتخاب شدند. انتخاب شدن این تعداد بازیکن از باشگاه فرهنگی ورزشی کیان توسط باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان ، نشانگر این است که باشگاه فرهنگی ورزشی کیان در حوزه بازیکن سازی کار خود را بصورت حرفه ای و علمی انجام میدهد. باشگاه فرهنگی ورزشی کیان در این سالها با مربیان بسیار با دانشی همچون علی زکیخانی ، صادق نژادباقری، حسین عسکری ، حسین ابراهیمی ، میثم صفاری، حسن نعمتی ، امیر باب ، حمیدرضا رجبی ، محمدرضا پور علی مهدی و… همراه بوده که همگی از مربیان بسیار خوب شهرستان رفسنجان هستند.

فلسفه

فلسفه باشگاه فرهنگی ورزشی کیان، آموزش در رشته های مختلف ورزشی از سنین پایه ( پیش دبستانی ) و کشف استعداد های ورزشی رشته های مختلف و رساندن آنها به بالاترین سطح علمی در ورزش با استفاده از سیستم آموزش هدفدار و نوین و بهره گیری از بهترین مربیان و مدیران ورزشی سراسر ایران و جهان می باشد. در کنار یاد گیری اصول حرفه ای ورزشی، ارزشهایی مانند رهبری ، عدالت ، پشتکار ، صداقت ، فداکاری، گذشت و بازی جوانمردانه در لایه لایه های این باشگاه از بالاترین سطح (مدیرت) باشگاه تا پایین ترین سطح باشگاه قرار گرفته تا بتواند باشگاهی با شعار فراتر از رویا باشد و در این کشور (ایران ) هیچ استعدادی نباشد که بدلیل مشکلات مالی نتواند شکوفا شود و تمام بازیکنان به حقوق ورزشی خود و مدارج عالی برسند.

اهداف

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

چشم انداز

این باشگاه باشعار فراتر از رویا می خواهد بهترین سیستم آموزشی در زمینه ورزشی را ارائه دهد و هر استعداد ورزشی، محلی برای شکوفا شدن در این باشگاه داشته باشد. این باشگاه در آینده در سطح کشوری و بین المللی جزو پنج باشگاه برتر دنیا خواهد بود. در زمینه های مختلف ورزشی با استفاده از بهترین سیستم آموزشی، بازیکنان و مربیان درجه یک پرورش داده و در جهان نام ایران را بلند می کند. سالانه جوانان زیادی در این باشگاه مشغول به ورزش، مدیریت و یا مربیگری هستند که سطوح عالی باشگاه با همین استعدادها اداره می شود. این باشگاه با داشتن پایگاههای متعدد در سرار ایران و جهان در آینده به عنوان بهترین باشگاه دنیا شناخته شده و زمانی سرلوحه ی پیشرفت بسیاری از باشگاههای بزرگ دنیا قرار خواهد گرفت. هر بازیکن جدای از رشد در این باشگاه بتواند در سطح زندگی هم یکی از بهترین ها باشد

مجوز باشگاه

اخذ مجوز رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی کیان از اداره کل ورزش و جوانان استان